Питання, які часто задають батьки

1. Вік дітей? 9-15 років.
2. Яке співвідношення хлопчиків і дівчаток на зміні? Намагаємося розподіляти дітей так, щоб у зміні була рівна кількість хлопчиків та дівчаток і так само за віком приблизно однакові.
3. Скільки дітей на зміні? Всередньому 20-30 осіб.
4. По скільки дітей в номері живуть? В одному номері живуть 2-3 людини. Хлопчики та дівчатка живуть окремо.
5. Скільки разів на день діти їдять і чи є у них доступ до питної води? 3-ри разове харчування: сніданок, обід, вечеря. У дітей протягом дня є доступ до питної води.
6. Чи є знижки якщо відправляються рідні брати або сестри? Так, 5% на путівку для кожної дитини.
7. Чи повертається вартість путівки, якщо ми раптом передумали або не змогли приїхати? Вартість путівки не повертається, але в разі хвороби дитини або якихось поважних причин, дитина може поїхати на іншу зміну поточного літа (сезону).
8. Чи обов'язкова страховка? Так, страховка обов'язкова. Вона входить у вартість путівки, ми самостійно її оформляємо.
9. Як відбувається проїзд до табору? Ми організовуємо проїзд на автобусі з Києва та заїжджаємо до Одеси в супроводі вихователів до готелю. 
10. Як відбувається бронювання та оплата? Ви можете забронювати починаючи з 4 січня поточного року, для броні необхідно внести мінімум 30% від вартості путівки, Ви можете внести і всю суму. Але за 3 тижні до заїзду необхідно оплатити путівку в розмірі 100%.
11. Якщо у моєї дитини день народження під час заїзду? Всі дні народження ми обов'язково відзначаємо в таборі, торт і свічки, діти готують привітання та сюрпризи імениннику. 
12. Чи треба дитині давати гроші з собою? Так, Ви можете дати дитині гроші (кишенькові гроші) та пам'ятайте, що у путівку входять всі основні витрати. Єдине що обов'язково потрібно дати – це депозит у розмірі 20 євро, який передається керівнику групи та повертається у випадку якщо привиїзді з готелю дитиною не буде спричинено шкоди.    
13. Що входить у вартість, а що ні? У вартість путівки входить: проживання, харчування, проїзд, навчання мовам, розваги, страховка. У вартість не входять: депози у розмірі 20 євро, що потім повертається у випадку якщо при виїзді з готелю все буде добре, а також витрати на екскурсії (за бажанням).
14. Як часто відбувається зміна постільної білизни? Білизна міняється 1 раз на 4-5 днів.
15. Чи прибирають в номера? Щодня персонал готелю прибирає в номерах. В обов'язки дитини входить: стежити за порядком своїх речей і застеляти ліжко.
16. Які документи потрібні? 
- діючий закордонний паспорт
- нотаріальні довіреності від обох батьків для виїзду дитини закордон (обов’язково із зазначенням транзитних країн: Молдова, Румунія та країни слідування – Болгарія)
- медична довідка 079
- якщо є якісь алергії або проблеми зі здоров'ям обов'язково необхідно про це вказати письмово і прикласти до документів дитини разом зі схемою прийому ліків.

Для покупки путівки та укладення договору Вам потрібно відправити на Viber +38(068)154-85-93 наступну інформацію:
- прізвище, ім’я, по-батькові одного з батьків;
- паспортні дані одного з батьків; 
- прізвище, ім’я, по-батькові дитини;
- дата народження дитини;
- адреса проживання дитини;
- зміна на яку бажаєте їхати;
- програма (з вивченням мов або без вивчення мов).
На підставі Вами зазначених даних наш менеджер підготовить договір, рахунок та відправить їх Вам.

(068) 154-85-93
Всі права захищені © 2015.