Як проходить відпочинок у дітей?

У сучасному світі знання хоча б однієї іноземної мови стало необхідністю, це відкриває в майбутньому Вашій дитині більше можливостей ... Тому головним завданням табору Cactus є навчання дітей іноземним мовам.
 
Ми пропонуємо три варіанти програми:
 
INTENSIVE (інтенсивна) - 2 години англійської мови на день (1 година граматика та 1 година розмовна) + 1 година іспанської мови + 1 година німецької мови. Тобто всього 4 години на день;
 
LIGHT (полегшена) -  2 години на день будь-якої іноземної мови (2 години англійської, 2 години німецької або 1 година німецької + 1 година англійської і т.д.);
 
FREEDOM (свобода, без вивчення мов) - програма без вивчення іноземних мов (діти займаються з тренером, аніматором).
 
Для покупки путівки Вам потрібно заповнити анкету, яка знаходиться за цим посиланнямНа підставі Вами зазначених данних наш менеджер підготовить договір, рахунок та відправить їх Вам.

Навчання проходить невеликими групами (6-10 чол.), Дітей поділяємо за рівнем знань англійської (німецької) мови на 2 групи. Заняття проводяться в ігровій та звичайній формах викладання.
 
Велика частина занять проходить в першій половині дня на свіжому повітрі в альтанках.
Програма викладання англійської мови розроблена за кількома підручниками (Fly High, Access, English Plus, Timesaver). Ми вивчаємо часи в англійській мові та інші теми приблизно за шкільною програмою, закріплюємо знання вправами, іграми, усуваємо прогалини, а також вчимо новий матеріал.
 
Наші вчителі - це викладачі з мовних курсів з високим знанням іноземної мови (С1-С2). Вони ж і є вихователями. Вік викладачів 26-35 років.
 
А також, дітей чекає: різноманітні свята, шоу, дискотеки, розваги, квести, естафети, турніри (в тому числі з настільного тенісу та шашок), походи, купання в річці, проводимо майстер-класи, екскурсії, катання на конях, заняття спортом, йогою і танцями та багато іншого.... у цьому році ми їдемо на екскурсію до Буковелю (катаємося на канатній дорозі, Екстрім-парк - мотузковий парк), заїжджаємо на Яблунецький перевал, а також в музей гір і центр Європи.
 

Тому Ваші діти будуть цілими днями залучені в ігри, спорт і звичайно вивчення мов.

Зразок розкладу дня Вашої дитини:

Підйом
Ранковий туалет
Зарядка
Сніданок
Англійська/німецька
Німецька/англійська
Снек тайм
Іспанська
Англійська розмовна
Обід
Тиха година (або просто відпочинок після занять)
Пляж, розваги, ігри, майстер-класи з хенд мейд
Снек тайм
Розваги, ігри, настільний теніс, квести
Спорт-тайм
Підготовка до вечірнього заходу
Вечеря
Дзвінок батькам
Вечірній захід, конкурси, концерти, дискотеки
Вечірній чай з печивом
Відбій

Головні правила в Кактусі

Для справжнього відпочинку і для отримання ефекту від занять, а також для того, щоб дитина легше вжилась у колектив і отримувала задоволення від перебування в дитячому таборі, ми встановили наступні правила:

1. Віросповідання, расова приналежність, матеріальний стан і т.д. не повинні бути приводом для образ, принижень..., заборонена нецензурна лексика.

2. Заборонено виходити за територію табору без супроводу вихователя. Територія огороджена, знаходиться під охороною, на територію не впускають сторонніх.

3. ВІДПОЧИНОК БЕЗ ТЕЛЕФОНУ, планшетів та інших гаджетів. У дитини повинен бути телефон за допомогою якого він щодня о 19-30 дзвонить батькам, а решту часу телефон знаходиться в адміністратора табору у вимкненому вигляді. Дитячий відпочинок повинен бути без гаджетів, тому що дитина може загубити його, а також це заважає, відволікає і шкодить здоров'ю дитини. При необхідності Ви завжди зможете зв'язатися з дитиною зателефонувавши на черговий телефон табору (прохання, не дзвонити по кілька разів на день, ми хочемо займатися Вашими дітьми).

4. Батьківський час - максимум 30 хвилин на день. Дитина їде до табору, для неї це на початку може бути стрес, тому що нове середовище, нові знайомства, немає батьків поруч. І для того, щоб дитина швидше вжилася в життя дитячого табору, не плакала і не засмучувалася після кожного візиту батьків, ми переконливо просимо Вас зайнятися собою, чоловіком або дружиною, поїхати відпочити, а за Вашою дитиною ми доглянемо.

5. Здорова і свіжа їжа. Не дозволяється привозити солодощі, батончики, соки, сирки та ін. Просимо батьків всі ці ласощі не завозити і не давати діткам, тому що ймовірність отруєння велика, а також дитина наїдається солодощами і потім не їсть нормальну, корисну їжу.

6. ФОТОЗВІТ. Ми щодня знімаємо відео та фото дітей, викладаємо все на фейсбуці, щоб Ви могли залишити собі їх на пам'ять, а також не хвилювалися за свою дитину.


(067) 580-85-43
Всі права захищені © 2015.