Про табір

Протягом 7-ми років Дитячий мовний табір «Cactus» розташовувся в Карпатах та цього року ми їдемо до Болгарії на узбережжя Чорного моря на Сонячний берег. 
У нас діти вивчають англійську мову, а також весело та корисно проводять час завдяки насиченій анімаційній програмі, яка щороку оновлюється та покращується, а також щоденне купання в морі, басейні.

Зазвичай у нас невеликі групи дітей – до 30 осіб в заїзді, вік цього року з 9 до 15 років.

Діти розташовуються у готелі Amaris по 2-3 особи в номері (площа номера 28 кв. м). Вони знаходяться під постійним наглядом вихователів та викладачів.  

Протягом 9-ти днів діти відпочивають і вивчають іноземну мову у невеликих групах (поділяємо за рівнем знання мови). Або обирають програму без вивчення мов та проводять весь час у розвагах та іграх. 

Наші заняття проходять як в ігровий так і звичайній формах викладання іноземних мов. Програма англійської мови розроблена за кількома підручниками (Fly High, Access, English Plus, Timesaver). Ми вивчаємо часи та інші теми приблизно за шкільною програмою Вашої дитини, закріплюємо знання вправами, іграми, усуваємо прогалини, а також вчимо щось нове.

У нас працюють випускники престижних вузів України, викладачі з мовних курсів, професійні танцюристи-аніматори і спортсмени.
Протягом усієї зміни Ви можете кожного дня спостерігати за своєю дитиною, переглядаючи фотозвіт на фейсбуці. А також Ви можете зайти до нас на фейсбук зараз, щоб подивитися ще більше фото та відео (фото минулорічні з Карпат)

Також у нас є програма без вивчення мови, за якою діти просто відпочивають, розважаються, купаються в морі та басейні тощо.

У дитячому таборі Cactus вчать дитину бути більш самостійною, стати більш освіченою, відкрити в собі нові таланти і знайти нових друзів.
 

 
 
 
 
 
 
 

Протягом усієї зміни Ви можете кожного дня спостерігати за своєю дитиною, переглядаючи фотозвіт на фейсбуці. А також Ви можете зайти до нас на фейсбук зараз, щоб подивитися ще більше фото та відео.

У дитячому таборі Cactus вчать дитину бути більш самостійною, стати більш освіченою, відкрити в собі нові таланти і знайти нових друзів.

Для покупки путівки та укладення договору Вам потрібно відправити на Viber/WhatsApp/Telegram +38(068)154-85-93 наступну інформацію:
- прізвище, ім’я, по-батькові одного з батьків;
- паспортні дані одного з батьків; 
- прізвище, ім’я, по-батькові дитини;
- дата народження дитини;
- адреса проживання дитини;
- зміна на яку бажаєте їхати;
- програма (з вивченням мов або без вивчення мов).
На підставі Вами зазначених даних наш менеджер підготовить договір, рахунок та відправить їх Вам.

Чекаємо Вас!

(068) 154-85-93
Всі права захищені © 2015.