Проживання і харчування

Наш табір розміщується в смт. Кобилецька Поляна, Рахівський район Закарпатської області.
Це прекрасне місце з найчистішим гірським повітрям, багатою і недоторканою природою.

        

Приймає нас база відпочинку «Квасний», яка знаходиться біля підніжжя гори Кобила.

Це сучасний комплекс площею 2 га, складається з 7 котеджів, ресторану, альтанок, галявин і майданчиків для ігор, настільного тенісу та ігрового майданчика, більярду, басейну.

База знаходиться в лісовій місцевості, повністю огороджена з усіх боків, не має виходу на проїжджу частину. На території ведеться відеоспостереження, об'єкт знаходиться під охороною Національної поліції України.

  

 

 

У 50-ти метрах від бази тече гірський струмок «форелевий потічок», У 150-ти метрах - гірська річка Шопурка, в якій ми купаємося майже кожен день (місцями вона має заводі з не сильною течією) і в 300-х метрах - три мінеральні джерела.

Всі котеджі зі зручностями всередині, цілодобовою подачею гарячої води, з опаленням і з терасами.

Діти розміщуються по 2-4 людини в кімнаті. З ними в котеджі або поруч завжди знаходиться викладач-вихователь, який закріплений в середньому за 4-8 дітьми.
На базі чергує 24 години на добу медсестра. У разі необхідності - за 3 км від бази знаходиться лікарня.

 Діти їдять в ресторані 6 разів на день: сніданок, снек тайм, обід, снек тайм, вечеря, вечірній чай з печивом. Приблизне меню:

   
У дитячому раціоні: овочі, м'ясо (яловичина, курятина), риба (морська і річкова), різноманітні злаки, фрукти, ягоди, випічка.

Ми виключаємо жирну і шкідливу їжу, напівфабрикати, фаст-фуд, сік з пака і т.д.

Дуже суворо стежимо за якістю і свіжістю продуктів, наші постачальники знають, що ми купуємо продукти для дітей, тому поставляють тільки свіжу продукцію.

Всі борошняні вироби кухарі роблять самостійно (пельмені, вареники, млинці, оладки, різноманітні бісквіти та печиво, булочки, ватрушки). Кухарі категорично не використовують продукти, які викликають алергічну реакцію (наприклад: натуральний мед). У разі наявності в дитини алергії на який-небудь продукт, це буде враховано під час приготування їжі для цієї дитини.

Добавки - вітаються.

У діток протягом дня є доступ до води, компоту, чаю.
 
Для покупки путівки Вам потрібно заповнити анкету, яка знаходиться за цим посиланнямНа підставі Вами зазначених данних наш менеджер підготовить договір, рахунок та відправить їх Вам.

(067) 580-85-43
Всі права захищені © 2015.